X Zamknij

PROFESJONALNE ODKURZACZE
DO CODZIENNEGO UŻYTKU

Poznaliśmy wymagania użytkowników indywidualnych i profesjonalnych. Dla jednych i drugich najważniejsza jest skuteczność i wytrzymałość, czyli długotrwała i bezawaryjna eksploatacja. Dlatego pod znakiem Profi tworzymy profesjonalne odkurzacze do codziennego, długotrwałego użytku.

O NAS

Jesteśmy specjalistami od odkurzaczy. Wywodzimy się ze znanej i cenionej marki Zelmer - jednej z najbardziej znanych polskich firm. Tworzyliśmy ją przez kilkadziesiąt lat. Za nami więc wiele doświadczeń: zaczynaliśmy od nieskomplikowanych przedsięwzięć, a dziś jesteśmy w stanie zbudować każdy rodzaj odkurzacza, nawet o najbardziej wyśrubowanych parametrach.

KIEDY MÓWIMY, ŻE JESTEŚMY "PROFI" MAMY NA MYŚLI TO,ŻE

Z KAŻDYM PROJEKTEM POSZUKUJEMY NOWATORSKICH,
SPECJALISTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ I SAMI SIĘ ROZWIJAMYMAMY OTWARTE GŁOWY. SŁUCHAMY UŻYTKOWNIKÓW,
BY PRZESKOCZYĆ ICH OCZEKIWANIA

21 LAT

DOŚWIADCZEŃ

 

 

 

 

 

 

 

SETKI

PRESTIZOWYCH KLIENTÓW

600. 000

SPRZEDANYCH ODKURZACZY

 

 

 

 

Sejm RP

i wszystkie ministerstwa
 

Deichmann

wszystkie salony w Europie
3000 odkurzaczy

Bundestag

współpraca od 2015 roku

 

Firma sprzątająca Prof-us

1500 odkurzaczy w trakcie
piętnastoletniej współpracy

MARKI ODKURZACZY

 

WŁASNE KONSTRUKCJE EFEKT PRACY
NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH INŻYNIERÓW

 

Nasze odkurzacze budowane są w oparciu o optymalną relację pomiędzy elementami konstrukcyjnymi i parametrami podzespołów. Staramy się tworzyć urządzenia tak ciche i ekonomiczne, jak to tylko możliwe. Zależy nam na tym, by użytkownik nie odczuwał dyskomfortu podczas pracy, otoczenie nie było niepotrzebnie zakłócane, a ilość zużywanej energii możliwie jak najmniejsza.

WŁASNE PATENTY
W DZIEDZINIE FILTROWANIA POWIETRZA


Mamy własne patenty, szczególnie w dziedzinie filtrowania powietrza. Nasze filtry skutecznie wyłapują drobiny, nie zmniejszają efektywności sprzątania nawet w trakcie najtrudniejszych zadań i wytrzymują wiele lat pracy. Dopasowywane są do silników w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać parametry obu podzespołów, a odkurzacz pracował w sposób ciągły i nic nie zakłócało jego działania. To dzięki temu sprzątanie odbywa się efektywnie, nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach oraz najbardziej pylących materiałach.

POLSKA KONSTRUKCJA
NAJLEPSZE EUROPEJSKIE KOMPONENTY

 

W każdym naszym odkurzaczu poszczególne jego części dobierane są ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie lub miejsce użytkowania. Funkcja decyduje o typie filtra oraz silnika. Współpracujemy od lat z najlepszymi producentami mocnych i energooszczędnych silników, filtrów oraz innych części.

SKUTECZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
GWARANTOWANA NA LATA UŻYTKOWANIA

 

Kiedy mówimy, że nasze odkurzacze są bezawaryjne mamy na myśli nie tylko to, że zależy nam na długotrwałej eksploatacji przez naszych klientów, ale również to, że nikt inny w naszej branży nie daje tak długiej gwarancji na swoje urządzenia. Nasze odkurzacze centralne objęte są 11-letnią gwarancją, a profesjonalne 5-cio letnią.

DOBIERZ PROFESJONALNY ODKURZACZ Z NASZEJ OFERTY

 

 

DOBIERZ PROFESJONALNY ODKURZACZ

ZAMÓW URZĄDZENIA DOSTOSOWANE DO SWOICH POTRZEB

 

 

ZAMÓW URZĄDZENIE DEDYKOWANE

Profesjonalne odkurzacze piorące, na sucho i mokro, przemysłowe, na stacje paliw od Producenta