X Zamknij

Profi Europe > ODKURZACZE > AKCESORIA > POZOSTAŁE > Pompka Ametek 6-10 Bar
Pompka Ametek 6-10 Bar

akcesoria - Pompka Ametek 6-10 Bar

Pompka Ametek 6-10 Bar

Poleć znajomemu

Zapytaj o produkt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesne odkurzacze piorące cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów, a na zakup tego typu urządzeń decydują się obecnie nie tylko profesjonalne firmy sprzątające, ale również odbiorcy indywidualni. Taki stan rzeczy wynika oczywiście z uwarunkowań praktycznych, ponieważ wykorzystanie tej technologii niesie ze sobą wiele istotnych korzyści. Z tego właśnie powodu zadbaliśmy o to, aby nasz sklep internetowy był miejscem, w którym bez trudu można zamawiać najwyższej klasy akcesoria oraz części zamienne w przystępnej cenie. Prezentowana pompka marki Ametek to element, który odpowiada przede wszystkim za zapewnienie optymalnego ciśnienia wody podczas realizacji prac polegających na praniu dywanów, czy też tapicerek tekstylnych.

Co wyróżnia pompkę Ametek 6.10 bar?

Komponent ten ma ogromny wpływ na parametry wydajnościowe całego odkurzacza, dlatego też musi być niezawodny i wytrzymały. Pompka Ametek to doskonały przykład produktu zaprojektowanego z troską o każdy detal oraz wykonanego z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Klienci otrzymują zatem do swojej dyspozycji wyrób sprawdzony, który poradzi sobie nawet z wysokim obciążeniem eksploatacyjnym. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje maksymalna wysokość ciśnienia roboczego, która wynosi aż 10 barów. Dzięki temu odkurzacz piorący może zostać wykorzystany do usunięcia bardzo poważnych zabrudzeń, w tym głębokich, które mocno wniknęły w strukturę materiału. Gwarantujemy, że pompka Ametek spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, gdyż za jej zakupem przemawia również niezwykle atrakcyjna cena.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty asortymentowej oraz do kontaktu. Doświadczeni doradcy handlowi przedstawią największe zalety prezentowanego urządzenia. Zadbamy także o to, aby zamówiona pompka Ametek dotarła pod wskazany w zamówieniu adres tak szybko jak tylko to możliwe. Usługi kierujemy zarówno do przedstawicieli firm sprzątających, jak i do odbiorców indywidualnych!

Waga w kg
Waga w kg:
2,6kg

Poleć znajomemu

Imię i Nazwisko *
E-mail * Wpisz adres e-mail osoby, której chcesz polecić wybrany produkt
Telefon  Wpisz swój numer telefonu.
Treść 
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROFIEUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w celu wysłania zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.
* Zapoznałem się z zasadami ochrony danych osobowych oraz informacją o administratorze danych.
 
Karta produktu

PIORĄCE

 • Odkurzacz Profi P53.1

  Odkurzacz Profi P53.1

  Przemysłowy ekstraktor ze stali chromoniklowej

  Odkurzacz Profi P53.1

  - Zasięg pracy: Brak
  - Długość Węża: Brak
  - Długość przewodu zasilającego: 7 m
  - Max moc silnika: 1870W
  - Pojemność zbiornika woda czysta/woda brudna: 28l / 32l
  - Waga w kg: 34kg
  - Podciśnienie: 40 kPa
  - Silnik o podwyższonej żywotności: 3-stopniowy bypass
  - Praktyczna pozycja parking: Nie
  - Gniazdo na elektroszczotkę: Tak
  - System zwijania przewodu zasilającego: Brak zwijacza
  - Koła jezdne z bieżnią gumową nie rysujące podłoża: Tak
  - Wymiary [dł. x szer. x wys.]: 95 x 60 x 97 cm
  - Ciśnienie pompki: 10 bar
  - Klasa filtra: Brak
  - Zbiornik odporny na uderzenia: Stal chromoniklowa

  Przemysłowy ekstraktor ze stali chromoniklowej

Profesjonalne odkurzacze piorące, na sucho i mokro, przemysłowe, na stacje paliw od Producenta