X Zamknij

Aktualności Profi Europe

Opublikowano: 2023-06-19

PROFIEUROPE na targach - ISSA SHOW CANADA - TORONTO 14-15 Czerwiec 2023

Opublikowano: 2021-10-20

Systemy pochłaniania zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów to jedne z najważniejszych części odświeżaczy powietrza i odkurzaczy. Filtr zamontowany w urządzeniu wpływa na jakość sprzątania. Jego zadaniem jest przechwytywanie różnych drobinek, w tym kurzu, pleśni, bakterii i wirusów. Dlatego, im efektywniejszy produkt, tym lepsze warunki w pomieszczeniu można zapewnić. Ma to szczególne znaczenie w przypadku alergików. Najczęściej stosowane są filtry EPA i HEPA, które dostaniesz w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, czym się wyróżniają.

 

Opublikowano: 2021-10-18

Urządzenie to coraz częściej pojawia się w prywatnych domach, ponieważ jest wygodne w użyciu i o wiele skuteczniejsze od swojego tradycyjnego odpowiednika. Odkurzacz centralny warto kupić szczególnie w przypadku, kiedy w mieszkaniu przebywają alergicy. Wyrzuca on brudne powietrze na zewnątrz, dlatego zapewnia zdrowsze warunki – brak kurzu i innych alergenów. Na jakie parametry odkurzaczów zwracać uwagę, przeglądając sklep internetowy? Sprawdź!

 

Opublikowano: 2021-07-19

Sprzątanie może być łatwiejsze dzięki odpowiednim sprzętom. Aby porządki stały się przyjemniejsze, warto kupić odkurzacz piorący. Najlepsze z nich nadają się nie tylko do czyszczenia twardych powierzchni, ale także do prania dywanów. Podczas wyboru warto jednak zwrócić uwagę na kilka kluczowych cech, by móc w pełni cieszyć się nowym urządzeniem.

 

Opublikowano: 2021-01-27

Do odkurzaczy Profi 1.2.1 instalujemy system, który wytwarza jony dodatnie&ujemne oraz tylko ujemne.
Tym sposobem neutralizujemy wirusy, bakterie, grzyby i pleśń.
Z potwierdzonym sukcesem przetestowaliśmy nasz patent w hotelach!

Opublikowano:

Aby utrzymać porządek w domu, niezbędne jest zaopatrzenie się w kilka podstawowych sprzętów. Jednym z nich jest dobry odkurzacz bezworkowy, który pozwoli na sprawne i dokładne oczyszczenie podłogi z zabrudzeń. Najlepsze modele są bezpieczne dla alergików. Produkt jest pozbawiony worka, zaś w jego miejscu umieszcza się specjalny pojemnik. Urządzenie zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami, a następnie kieruje je do wyznaczonego miejsca wewnątrz.

 

Profesjonalne odkurzacze piorące, na sucho i mokro, przemysłowe, na stacje paliw od Producenta